Komu jsou určeny WORX čistící přípravky?

WORX je ideální pro:

automobilový a opravárenský průmysl, železárny a slévárny, hutnictví, svařovny, kovoobráběcí firmy; firmy pracující s olovem, pneuservisy; nákladní, autobusovou a lodní dopravu, opravárenské firmy, nástrojárny, olejářské a naftařské firmy, armádu a letectvo, opravny armádní techniky, letecký a zbrojní průmysl, vrtací práce, doly a třídírny uhlí, kominické firmy, elektrárny, železnice, benzinové pumpy, obchody se železářským zbožím, tiskárny, zemědělství, živočišnou výrobu, masný průmysl, rybářství a firmy na zpracování ryb, domácnosti, po práci na zahrádce…
a 37.639 dalšíchsmile


Prostě všude tam, kde je třeba rychle, účinně a ekologicky odstranit velkou špínu nebo zápach.

Úspornost

Malá kávová lžička přípravku WORX Hand Cleaner dokáže umýt i ty nejšpinavější ruce. Jediné balení WORX vydrží déle než dvě nebo tři balení konkurenčních prostředků na mytí rukou, což činí WORX Hand Cleaner jedním z nejúspornějších přípravků na trhu.

WORX je čistící přípravek vhodný i pro Vás!

čistící prostředky
line

Otázky a odpovědi

PROČ JE WORX HAND CLEANER V PRÁŠKOVÉ FORMĚ?

WORX je zcela organický, tj. je vyráběn z rostlinné hmoty a jalovce a při jeho výrobě nejsou použita rozpouštědla a žádné chemické nebo ekologii škodlivé látky. Je to směs aniontových a neiontových povrchově aktivních činidel s rostlinnými celulózními koloidy.

ČÍM JE WORX TAK ÚČINNÝ?

Jakmile přijde WORX do styku s vodou, začíná proces biodegradace, neboli biologického rozkladu (hnití), prášek „obklopí“ špínu a nečistoty na lidské pokožce a způsobuje uvolnění nečistot od pokožky a jejich rozklad. Tento proces přirozeně působí i za nehty, v kožních prasklinách apod.

MŮŽE WORX UCPAT ODPADNÍ POTRUBÍ?

Ne. WORX má stejné účinky v odpadním potrubí jako na Vašich rukou. K biologickému rozkladu mastnot a nečistot dochází na stěnách potrubí a voda splachuje odpad do vodních systémů, kde biodegradace pokračuje. WORX neobsahuje žádné pevné částice jako písek či pemzu, která by se zachycovala na stěnách potrubí a způsobovala ucpávání. Zkoušky nezávislou laboratoří ukazují, že k 65% rozkladu dochází již po 7 dnech a ke 100% biologickému rozkladu za 17 dnů.

ODSTRAŇUJE I ZÁPACHY?

Ano; velmi dobře odstraní z rukou pach cibule, česneku, ryb, olejů a další pachy. V poslední době je hojně používán v rybím průmyslu a v rybářství neboť dobře odstraní rybí pach. Nejlepším příkladem je dopis zákaznice kanadskému výrobci, svědčící o dokonalosti tohoto přípravku. Její pes byl zasažen močí tchoře. Po neúspěšných pokusech s šampony a parfémy odstranit ze psa pronikavý zápach, žena použila WORX Hand Cleaner. Po první koupeli psa většina zápachu zmizela, po druhé koupeli nebylo po zápachu ani stopy.

VYSUŠUJE WORX POKOŽKU?

WORX je výrobně formulován tak, aby se přiblížil pH lidské pokožky; jeho pH je udáváno jako 7.8. WORX neobsahuje ředidla, chemikálie, písek nebo jiné složky, které by způsobovaly vysoušení pokožky nebo její podráždění či vyrážky. V případě, že ruce nejsou dokonale opláchnuty, je možné mít pocit, že ruce jsou sušší – je to tím, že čistící účinky WORXu nadále pokračují na zbytcích nečistot na rukách. Je tedy třeba po omytí ruce důkladně opláchnout. WORX nejenže nevysušuje pokožku, ale nahrazuje přirozenou kožní mastnotu svými přírodními rostlinnými oleji a udržuje ji vláčnou. Odpadá potřeba jakýchkoliv kožních krémů či kondicionérů. Praxe rovněž ukázala, že Worx pomáhá úspěšně hojit oděrky či lehká zranění na rukou.

VYSVĚTLETE CO ZNAMENÁ, ŽE WORX NENÍ NEBEZPEČNÝ MÉMU ZDRAVÍ

Všechny čistící přípravky obsahující ředidla mají vliv na lidské zdraví. US Air Force provedla testy moče svých jednotek a zjistila přítomnost ředidel v játrech jako vysokou, vedoucí ke zdravotním komplikacím. U přípravků WORX toto není možné, neboť pH je vyrovnané a nemůže být absorbováno pokožkou; to znamená, že udržuje lidské zdraví na původní výši. Právě z tohoto důvodu je WORX doporučován US Air Force a dalšími velkými odběrateli po celém světě.

JE POUŽÍVÁNÍ PŘÍPRAVKÚ WORX NÁKLADNÉ?

WORX výrobky se mohou zdát být drahé, ale při používání jsou laciné a ekonomické. WORX je koncentrovaný, takže k jednomu použití je třeba méně přípravku. Ostatní přípravky, vyžadující ředění, propagují pravidlo „více je lépe“. Na příklad u přípravku WORX Hand Cleaner opak je pravdou: půl kávové lžičky prášku (nebo i méně – podle potřeby) odvede lepší práci než daleko víc prášku. Testy ukazují, že WORX vydrží až 3krát déle než srovnatelné čistící přípravky na trhu. Z toho lze odvodit, že konečné náklady na jedno průměrné umytí přípravkem WORX jsou daleko nižší než při použití konkurenčního produktu, a to s dalšími příznivými účinky na lidskou pokožku a zdraví.

JSOU WORX VÝROBKY TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH?

Ne! WORX výrobky nejsou laboratorně zkoušeny na zvířatech.

EKOLOGIE

WORX produkty neobsahují žádné škodliviny působící neblaze na životní prostředí a úspěšně obstály v přísných testech laboratoří ekologických agentur a zdravotnických zařízení mnoha států - zaslouženě tak obdržely přiznání ekologických ochranných známek: USA (Greenseal), Kanada (Environmental Choice), Česká republika (Ekologicky šetrný výrobek 17-03). V současné době probíhá řízení o udělení ochranné známky v Izraeli a v Koreji.

KOMU JSOU URČENY WORX ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY?

WORX je ideální pro tiskárny novin, tiskárny, automobilový a opravárenský průmysl, kovoobráběcí průmysl, opravny pneumatik, železárny a slévárny, hutnictví, svařovny, podniky nákladní dopravy, autobusovou dopravu, městskou dopravu, lodní dopravu, zemědělství, opravny zemědělské techniky, opravny policie, nástrojárny, masný průmysl, rybářství a podniky na zpracování ryb, olejářské a naftařské podniky, armádu a letectvo, opravny armádní techniky, letecký průmysl, zbrojní průmysl, vrtací práce, doly a třídírny uhlí, elektrárny, železnice, maloobchod: servisní stanice, benzinové pumpy, obchody s železářským zbožím, domácnosti, po práci na zahrádce ………a 37.639 dalších.

WORX čistící přípravek je vhodný i pro Vás!

čistící prostředky
certifikat kvality

Obchodní podmínky - Ochrana osobních údajů

krajina