Komu jsou určeny WORX čistící přípravky?

WORX je ideální pro:

automobilový a opravárenský průmysl, železárny a slévárny, hutnictví, svařovny, kovoobráběcí firmy; firmy pracující s olovem, pneuservisy; nákladní, autobusovou a lodní dopravu, opravárenské firmy, nástrojárny, olejářské a naftařské firmy, armádu a letectvo, opravny armádní techniky, letecký a zbrojní průmysl, vrtací práce, doly a třídírny uhlí, kominické firmy, elektrárny, železnice, benzinové pumpy, obchody se železářským zbožím, tiskárny, zemědělství, živočišnou výrobu, masný průmysl, rybářství a firmy na zpracování ryb, domácnosti, po práci na zahrádce…
a 37.639 dalšíchsmile


Prostě všude tam, kde je třeba rychle, účinně a ekologicky odstranit velkou špínu nebo zápach.

Úspornost

Malá kávová lžička přípravku WORX Hand Cleaner dokáže umýt i ty nejšpinavější ruce. Jediné balení WORX vydrží déle než dvě nebo tři balení konkurenčních prostředků na mytí rukou, což činí WORX Hand Cleaner jedním z nejúspornějších přípravků na trhu.

WORX je čistící přípravek vhodný i pro Vás!

čistící prostředky
line

Ohlasy

Odezva na výborné čistící výsledky ekologických produktů WORX je průběžně publikována na stránkách výrobce www.worx.ca a jeho distributorů po celém světě. V překladu přinášíme jen některé výňatky

WORX All Natural Hand Cleaner je lepší

"Test probíhal od listopadu 1999 do května 2000. Přírodní čistící přípravek WORX byl hodnocen na dvou leteckých základnách techniky automobilové údržby US Air Force. Protože je to koncentrovaný přípravek, je potřeba jen 1.5 kávové lžičky k umytí rukou. Tento produkt odstraňuje mechanickou mastnotu a špínu, čerstvou barvu, základní barvy, uhlíkové saze a mnoho dalších nečistot. Navíc působí jako kondicionér pokožky. Půl kilogramu WORX Hand Cleaner vydrželo dvakrát déle než přes 4 litry tekutého prostředku, přičemž tento přípravek nezanechal žádné nečistoty v umyvadlech....... Navíc, tomuto výrobku bylo uděleno Osvědčení Zelená Pečeť, které je udělováno jen ekologicky vhodným výrobkům."

USA Air Force, ref. 872 USA (WORX Env.Prod.)

Menší spotřeba

"Dnes jsem pracoval na svém starém autě a shledávám, že jste měli plnou pravdu. Nejenomže váš produkt WORX All Natural Hand Cleaner vyčistil moje ruce dobře, ale také při menší spotřebě než jsem shledával u ostatních čistících přípravků."

Fred Tutt, Vancouver

Průmyslový podnik šetří peníze užíváním WORX

"Jsem vedoucím nákupu pro Knelson Concentrators, jenž zaměstnává v dílnách kolem 35 lidí, a nedávno mi byl nabídnut nový industriální čistící prostředek WORX. Při testech tohoto výrobku jsme byli velmi překvapeni jeho vlastnostmi a rozhodli jsme se natrvalo pro WORX Hand Cleaner před ostatními přípravky. Tak jako je cena WORXu přiměřená, shledáváme také, že je nákladově vysoce efektivní a jeho spotřeba je vcelku nižší. Výsledkem je, že náš podnik šetří 10 - 15 % ročně na nákladech na prostředky na mytí rukou."

Doug Carter, Knelson Concentrators

Všichni zaměstnanci dávají přednost přípravku WORX All Natural Hand Cleaner

"Jen krátkou zprávu jakou máme radost z vašeho WORX Hand Cleaner. Začali jsme jej používat v naší nástrojářské dílně a stal se tak populární, že jej máme nyní ve všech provozech a odděleních podniku, včetně administrativy. Výhodou rovněž je, že si jeho používání oblíbily i ženy - naše zaměstnankyně."

Gordon Russell, Computer Sonics Systems Inc.

Po 50 letech používání čistidla na ruce, ani jeden se nepřiblíží vašemu WORXu!

"Dělám mechanickou a svářecí práci už 50 let a za tu dobu jsem vyzkoušel mnoho rozličných přípravků na čištění rukou. Musím říci, že jsem ještě neviděl přípravek, který by se vyrovnal svými výsledky vašemu WORX Hand Cleaner. Přitom je jeho spotřeba tak malá. Mám radost, že jsem na něj narazil."

John Gorman, Bakersfield, California

Zemědělci testují WORX

"....Slyšeli jsme, že WORX úspěšně odstraňuje pachy z rukou. Po výměně lana na škrabce hnoje v našich vepřínech jsme byli zvědavi na výsledek po použití WORX Hand Cleaner, neboť předtím vždy trvalo více než 2 dny se zbavit nepříjemného pachu z rukou. Jen po jednom umytí vaším přípravkem pach byl z rukou pryč! Byli jsme tak překvapeni, že jsme jej ze zvědavostí zkusili i při sprchování. Nepříjemný pach byl odstraněn i z vlasů!!......Nejenomže WORX odstraní pach z rukou, ale rovněž nechá ruce a vlasy měkké a hladké. Nádherný produkt! Doporučuji jej všem!"

Michael Gross, Picher Creek Farm Colony, Alberta

Obchodní tiskárna už nepoužije nic jiného než WORX

"Na výstavě jsem dostal vzorky WORX Hand Cleaner pro svoji tiskárnu. Předtím jsme nakupovali a později vyhodili tolik přípravků, že jsme byli zpočátku skeptičtí o WORXu. Byli jsme však příjemně překvapeni - čistící účinnost byla zdaleka lepší než jsme očekávali. Od nynějška nebudeme v dílně používat nic jiného než váš WORX Han Cleaner."

Mike Gunning, County Commercial Printers, Ontario

Napište nám i Vy o svých zkušenostech s čistícími přípravky WORX™, Vaše příspěvky rádi uveřejníme.

napiste nam

certifikat kvality

Obchodní podmínky - Ochrana osobních údajů

krajina